Co dělat, když je program, na který opravdu chceš, obsazený?

Stalo se to nejhorší, co se vůbec stát mohlo! Tvůj vysněný program je obsazený! Co teď? Nepanikař, uklidni se, zkroť své emoce a zhluboka se nadechni! Stále je tu šance, že se na něj dostaneš! Čti dál a dozvíš se, kudy vedou další cesty na program!

 

HOT CARD

Cože co? Neboj se, tentokrát má tento pojem úplně jiný význam než v bankovnictví. Jedná se vlastně o tvoji záchranu, zajistí ti totiž vstup i na již plný program. A jak to funguje? Představ si kupón, který firma může dát studentovi a tím ho oficiálně pozvat na svůj program, když se jí opravdu, ale opravdu líbí a ráda by o něm věděla víc! A to i bez registrace a CV! To zní skvěle, ne? Takže pokud opravdu stojíš o místo na tréninku nebo případovce nějaké společnosti, prostě ji oslň už v obýváčku a přesvědč ji o tom, že si „hot card“ zasloužíš.

ZKUS SVÉ ŠTĚSTÍ A DOSTAV SE NA VYSNĚNÝ PROGRAM 5 MINUT PŘED ZAČÁTKEM

Povinností studentů bude přijít minimálně 5 minut před začátkem programu, jinak jejich místo může dostat někdo další! A ten náhradník můžeš být zrovna ty! Prostě zkus přijít alespoň pár minut před zahájením aktivity před místnost a zeptej se hostesky, jestli je místo navíc!

Přejeme hodně štěstí, ať se ti podaří dostat na program, který chceš.

12806071_10153937940339417_9012712547256752161_n

Napsala: Veronika Kotlantová