Další nálož firem účastnících se Career DAYS 2017

Přinášíme ti souhrn dalších jedenácti firem, na které se můžeš těšit a které si pro tebe v tuhle chvíli připravují bezkonkurenční program!

 

O2

Co kdyby tvoje kariéra vzlétla jako raketa? Co kdyby firma spojovala možnosti technologií s přáními lidí a potřebami firem? Co kdyby firma prostřednictvím takového spojení byla inspirací pro více než pět milionů zákazníků? A DOST … Přesvědč se o tom, že společnost O2 taková je, na Career DAYS 2017!

o2

 

Plzeňský prazdroj

Jsi taky hrdý/á na celosvětovou popularitu českého piva? A chceš se podílet na rozvíjení této tekuté národní tradice? U Plzeňského Prazdroje máš šanci najít zajímavou práci, stáž nebo trainee program! Možná tě překvapí, že nenabízí práci jen v Praze a Plzni, ale po celé ČR. A jakou značku piv z jejich širokého portfolia bys měl/a na starosti? Přijď se zeptat manažerů na Career DAYS!

prazdroj

 

CETIN

Přemýšlel/a jsi někdy, jak je to vlastně s mobilním internetem, který využíváme každý den? CETIN pokrývá více než 99 % populace mobilními technologiemi jako GSM nebo LTE! Láká tě B2B trh telekomunikačních technologií? Na Careerkách máš jedinečnou možnost zeptat se zástupců firmy na to, co tě opravdu zajímá. Už máš lístek na Career DAYS?

cetin 2017

 

Nestlé

Chceš se stát součástí globálního byznysu? Chceš být ve firmě, která klade důraz na vzdělávání a rozvoj? Chceš prostor pro uplatnění vlastních nápadů? Neváhej a přijď si popovídat se zástupci firmy Nestlé na Career DAYS 2017!

nestle kopie

 

KPMG

Myslíš, že práce v KPMG je jen o daních a financích? Tady si vybereš svoje oddělení přesně podle toho, co tě baví. Dveře jsou pro tebe otevřeny kromě financí i v oblasti marketingu, IT nebo účetnictví. Poznej jedinečnou firemní kulturu a dalšího atraktivního zaměstnavatele na Career DAYS 2017!

kpmg

 

innogy

Představujeme ti firmu, která patří mezi pět nejvýznamnějších energetických koncernů v Evropě a je největším dodavatelem zemního plynu v České republice. Tato dynamická společnost změnila v roce 2016 název, a tak se z RWE stala firma innogy. Chceš zjistit víc o příležitostech, které aktuálně nabízí? Tak přijď na #careerdays2017!

innogy (1)

 

Komerční banka

Že se práce se školou nedá skloubit? A víš, že Komerční banka studentům vychází maximálně vstříc už v průběhu studia? Již dlouhou dobu spolupracuje s vysokými školami a studenskými organizacemi z celé České republiky a studentům nabízí zajímavé Trainee programy a soutěže. Chceš se zeptat víc do hloubky a prodiskutovat s manažery firmy možnosti uplatnění v této dynamické společnosti? Zažij #careerdays2017!

kb (1)

 

EY

Chceš pracovat pod střechou světové špičky v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu či daňového, transakčního a podnikového poradenství? Navštiv zástupce firmy EY a získej užitečné tipy pro nastartování kariéry. Navíc pro tebe EY chystá workshop z oblasti investigativních služeb a řešení sporů. Přijď se něco naučit! Přijď na Career DAYS!

JT kopie

 

SalesDock

A je to tady, mladá krev na Careerkách! První zástupce generace Y! Michal a Jakub jsou co-foundeři SalesDock, firmy, která ví „how to do sales“! Jak sami říkají „Our industry insights made us realize that all B2B startups have one major problem – sales“. Přijď na Careerky, pokecej s nimi a zjisti, co tím vlastně myslí.

adidas2017 kopie

Mafra

Zajímá tě svět médií? Chceš získat zkušenosti od těch nejlepších? Mediální skupina MAFRA patří mezi nejsilnější mediální společnosti v České republice. Tak spoj i ty své jméno s tituly a projekty, které mají sílu! Přijď za námi na Career days!

mafra