Career DAYS jsou za dveřmi! Jak se na ně připravit?

Možná to ještě vůbec neřešíš, možná už ti to párkrát prolítlo hlavou… Ale jedno je jasné. Na Career DAYS se musíš alespoň trochu připravit, aby se ti podařilo z této události vytěžit co nejvíce! Jak na to?

Asi nejdůležitější na začátek – vytiskni si CV (…a klidně i víckrát)

V tomto případě se moc nevyplatí šetřit naše lesy. CV měj určitě při sobě, klidně i ve více výtiscích. Bude sloužit k tvojí prezentaci na Career DAYS a má to řadu výhod. Můžeš ho rovnou nechat firmám, takže tě po akci snadněji kontaktují. Pokud si chceš životopis zkonzultovat s HR odborníky, můžeš si poznámky dělat přímo do něj! Prostě a jistě, je to nutnost!

Co na sebe? 

Někým milované, někým nenáviděné slovo: dress code. I k němu máme pár připomínek. Jelikož se jedná o festival, nikdo po tobě nechce, aby ses po celou dobu trápil/a v nepohodlném a navýsost formálním outfitu. Chceme, aby ses cítila/a pohodlně a aby ti nic nebránilo si akci užít. Ale… (vždy je tu nějaké ale), je nutné počítat s tím, že se potkáš s těmi nejvyššími manažery a představiteli top společností a s řadou odborníků a vážených lidí. Proto požadujeme semi-formal styl oblékání a prosíme tě, abys nechal/a crocsy a tričko se svojí oblíbenou metalovou kapelou doma!

Přečti si booklet

Usilovně pro tebe připravujeme rozsáhlý booklet o více jak deseti stranách, který ti pošleme na email minimálně 1- 2 dny před akcí. POZOR, emaily od nás můžou spadnout do spamu, tak to zkontroluj i tam!:) Booklet bude opravdu nabitý nejrůznějšími informacemi, které tě budou provázet po celý festival. Bude obsahovat podrobnou mapu festivalu s jednotlivými stagemi, kompletní program s přesnými časy a místnostmi, tipy a triky ohledně kuponů na snídaně a občerstvení či hot cards. Co víc?! Nabídne ti i přehled volných pozic a příležitostí firem, které na festivalu potkáš! Takže kontroluj svoji emailovou schránku! Tenhle poklad ti tam přistane co nevidět!

 

vsechny stage (1)

 

Napsala: Veronika Kotlantová