o nás

Co jsou Career DAYS?

Career DAYS  jsou unikátní studentský projekt, jehož posláním je spojovat talentované studenty a atraktivní firmy formou, která tě bude bavit. Letos připravujem už 26. ročník!

Jedná se o dvoudenní festival kariéry, který se koná letos v hotelu Don Giovanni v Praze a to 1.-2. března 2018.

Umožní ti nastartovat vysněnou kariéru a dostane tě do “backstage” top společností z ekonomických oborů, ale nově i z IT, neziskových organizací a start-upů. Díky unikátnímu konceptu máš šanci neformálně poznat firemní kulturu a nasát firemní atmosféru, což ti pomůže při rozhodování, kde budeš v budoucnu pracovat. Zároveň ti reprezentanti firmy představí aktuálně otevřené pozice a další možnosti spolupráce např. internshipy nebo trainee programy.

Pro koho jsou Career DAYS určeny?

Career DAYS jsou tu pro všechny studenty či absolventy vysokých škol, kteří jsou aktivní a chtějí udělat něco pro svoji budoucí kariéru. Mají zde jedinečnou možnost poznat své budoucí zaměstnavatele v neformálním prostředí s úžasnou a uvolněnou atmosférou. Firemní partneři na Career DAYS nabízí pozice v rámci marketingu, salesu, financí, HR a IT. Vedle mezinárodních firem se můžeš se těšit i na neziskovky a start-upy! Vítáme studenty ze všech univerzit z celé České republiky.

Věděl/a jsi, že 50 % všech návštěvníků bydlí mimo Prahu?

Jaká je cena vstupenky?

Vstupenka stojí 150 Kč!

Proč vlastně není vstupenka zdarma?

Protože ti chceme poskytnout co nejpřínosnější a nejzajímavější program a zároveň maximální pohodlí.

Mohu přijít pouze na jeden den?

Proč by ne, to je jen tvé rozhodnutí. Po zakoupení vstupenky si můžeš poskládat program přesně tak, jak ti to bude vyhovovat a jak ti to dovolí tvoje časové možnosti – klidně i jen na jeden den, a nebo na celé dva dny. Každopádně vstupenku ti můžeme nabídnout jen jednu, která platí na oba dny.

Kdy zveřejníte konkrétní program a jak se na něj budu moci registrovat?

Budeme se snažit ti poskytnout program v co nejbližší době.

Kdy mám přijet?

Detaily programu zveřejníme již brzy 😉

Jak se dozvím o festivalu kariéry ještě víc?

Aktuální novinky sleduj na našem Facebooku. Více informací o Career DAYS 2018 již brzy!

A v čem je tajemství úspěchu?

Každý rok organizuje Career DAYS úplně jiná skupinka studentů, kteří s obrovskou iniciativou a nadšením posouvají koncept zase o krok dopředu, dávají projektu nový směr podle současných trendů a vlastních zkušeností. 

Kdo za festivalem kariéry Career DAYS stojí?

Letos za festivalem stojí skupina devíti studentu, kteří se rozhodli, že svým spolužákům z vejšky přinesou naprosto výjimečnou událost plnou zážitků a kariérních příležitostí. Kromě našeho týmu nám s propagací na univerzitách po celé republice pomáhá několik šikovných ambasadorů.