Pokračujeme… aneb další firmy, se kterými tě propojíme na Career DAYS

Valí se na tebe další nálož firem, se kterými se budeš mít možnost potkat na jedinečné akci svého druhu v České republice, Career DAYS 2017! Jsi připraven?

MOL 

Zjisti víc o programech pro absolventy a studenty, které společnost MOL nabízí. A že jich není málo. Můžeš se zeptat třeba na roční program GROWWW či mezinárodní program UPPP. Dozvíš se víc také o soutěži FRESHHH, kterou každoročně MOL pořádá. Přijď na Career DAYS.

mool

 

 

BDO

Zajímá tě oblast auditu, účetnictví, daní nebo finančního poradenství? Tak to by pro tebe mohla být firma BDO Czech Republic zajímavou příležitostí pro rozvoj tvé kariéry. Poznej osobně manažery firmy, kteří se na tebe budou těšit na Career DAYS!

BDO

ČEZ

Zajímá tě energetika a chceš pracovat s inovativními produkty a v prostředí zaměřeném na neustálý a zároveň udržitelný růst? ČEZ nabízí kariérní příležitosti po celé České republice a má i mezinárodní dosah. Chceš se dozvědět více? Neváhej a přijď na Career DAYS!

cez

Raiffaisenbank

Chceš pracovat v bance, která se inspiruje samotnými klienty? Láká tě práce v bankovním sektoru? Navštiv Raiffeisenbank ČR na Career DAYS a popovídej si s manažery této inspirativní společnosti. Třeba i u kafe:)!

Raiffesen Bank

ČSOB

Chceš se realizovat v oblasti bankovnictví? Chceš pomáhat klientovi s rozhodováním ohledně financí či zhodnocení peněz? Právě tebe má v hledáčku ČSOB, která považuje talentované studenty a absolventy za cenný zdroj potenciálních zaměstnanců. Pokud opravdu chceš, tak tě bude chtít i ČSOB!

scob

Bodycote

Baví tě čísla? Baví tě komunikovat s lidmi? Baví tě cizí jazyky a chceš pracovat na své kariéře v nadnárodní společnosti? Bodycote je úspěšná a rychle rostoucí společnost, která je na českém trhu již 5 let. Pojď se s ní seznámit a zjistit, jaké kariérní možnosti pro tebe připravila. Experti z prostředí financí a HR ti ukážou, na co se můžeš těšit, když se staneš jedním s nich. Uvidíme se na Career DAYS!

bodycote

CPL Jobs

CPL Jobs Czech Republic je personálně poradenská společnost, která působí na českém trhu od roku 2002 a je součástí společnosti CPL Group, největší personální agentury v Irsku (www.cpl.ie). Skupina má pobočky po celém Irsku, ve Velké Británii, Španělsku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Kanadě. V České Republice působí v Praze a Brně. CPL Jobs ví, jaké kroky je nutné učinit, abys uspěl/a na trhu práce a rádi se s tebou o své zkušenosti podělí.
Více informací o společnosti najdeš na www.cpljobs.cz. Co nabízí: Najdeme ti zaměstnání v oblasti financí, účetnictví, HR, administrativy, IT, logistiky či multilinguální pozici. Pořádáme workshopy, kariérní konzultace, konzultace životopisů, networkingové akce.
Přijď na Career DAYS a dozvíš se víc!

cpl jobs_upravený-1

Wüstenrot

Zajímá tě finanční sektor? Na Career DAYS 2017 přivítáme profesionály z Wüstenrot – společnosti, která pravidelně zaujímá přední příčky prestižních soutěží Banka roku a Zlatá koruna. Kariéra zde nekončí pouze u pozice, na kterou nastoupíš! Profesní rozvoj zaměstnanců je jednou ze základních hodnot společnosti. Přesvědč se sám 2.–3. března!

wustenrot

Synergie

Jsi zapálený/á do oblasti HR? Pokud se zajímáš o pracovní trh a máš odhodlání zdokonalovat se v oblasti lidských zdrojů, nezapomeň si na Career DAYS 2017 popovídat s odborníky z personální agentury Synergie. Poskytnou ti nejdůležitější informace týkající se personálních služeb a kdo ví, třeba si padnete do oka!

Synergie

Moneta

GE Money Bank je dnes MONETA Money Bank. To nemění nic na tom, že má na našem trhu silnou a stabilní pozici a je jednou z největších firem v českém bankovním sektoru. Chceš i ty pracovat ve společnosti, která podpoří tvoje nápady a dá ti prostor pro vlastní iniciativu? Přijď na Career DAYS a zjisti víc!

moneta

BANDI VAMOS

Už máš jasno, kde bys chtěl pracovat a čeká tě pracovní pohovor? Víš, jak se správně obléknout, abys u výběrového řízení měl větší šanci na úspěch? Navštiv módní značku Pánské obleky BANDI na Career Days a nech si poradit od odborníků přes pánskou společenskou módu.

Je tvým snem pracovat v oblasti pánské společenské módy? Možná hledáme právě tebe, abys rozšířil tým přední české módní značky Pánské obleky BANDI. Navštiv nás a zjisti víc o možnostech uplatnění v BANDI VAMOS.

bandi

MAKRO

Chceš rozjet svoji kariéru v dynamické společnosti a nejúspěšnější velkoobchod v České republice. MAKRO má studentům dveře otevřené dokořán, jen jimi projít! Nabízí pozice jak pro studující, tak i pro absolventy v rámci svých absolventských programů. To stojí za to, ne? Přijď se lidí z MAKRA zeptat sám na Career DAYS.

makro