Pro firmy

Neformální prostředí

Veškeré aktivity směřují k vytvoření příjemného prostředí, navázání osobnějšího kontaktu se studenty, lepšího poznání a výběru nejaktivnějších z nich pro možnost spolupráce.

Festivalová atmosféra

Klademe důraz na zážitky a uvolněnou atmosféru. Čeká nás bohatý doprovodný program – snídaně, večeře, afterparty, nový koncept “stánků”, chill-out zóny a další.

Interaktivní pojetí

Můžete si sami zvolit, jaký typ programu je pro vás nejvhodnější – od představení, vzdělávacích tréninků, až po praktické případové studie nebo večeře.

Roman Gal TV NOVA, HR Partner

Career DAYS jsme se účastnili s cílem oslovit studenty a absolventy ekonomických oborů a prezentovat se jako zajímavý zaměstnavatel. Career DAYS jsme viděli jako ideální příležitost. Rozhodli jsme se studentům nepředstavovat volné pozice, ale spíše způsob práce a konkrétní úkoly, se kterými se naši zaměstnanci setkávají. Podle zájmu o naše workshopy a zpětné vazby od studentů hodnotíme Career DAYS jako výborný projekt, který splnil naše očekávání. Velmi pozitivně hodnotíme také organizační připravenost akce. Rádi se zúčastníme dalších ročníků.

Martina Ludvíková Kooperativa, odbor zaměstnaneckých záležitostí

S AIESEC spolupracujeme již od roku 2008, a to v rámci Career Days. Na spolupráci oceňujeme, že se AIESEC snaží každý rok přicházet s novými nápady, jak veletrh obohatit. Díky zapálení pro věc a novým přístupům je spolupráce se členy týmu na dobré úrovni.

Pavel Babička Mars Czech, P&O Client Manager

Naše společnost se Career DAYS zúčastnila už po několikáté v řadě zejména na základě dobrých zkušeností z minulých let a také díky unikátnosti této akce. Koncept uzavřených setkání nám umožňuje aktivní interakci se studenty a vytváří tak pro nás prostor pro budování naší značky jako zaměstnavatele a také pro představení všech možností, které studentům a hlavně absolventům nabízíme. Naplněnost našich setkání a velmi dobrá práce organizátora AIESEC pro nás znamenaly další vydařený ročník této akce, se kterým jsem byli velice spokojeni.

Jana Schattauerová HR, Glencore

V rámci další fáze náboru jsme se rozhodli oslovit absolventy vysokých škol. Koncept interaktivních setkání v rámci Career DAYS pořádaných studentskou organizací AIESEC byl pro nás ideální volbou. Naše očekávání od účasti na veletrhu bylo již na začátku velmi vysoké. Naším cílem bylo přijmout 3-5 juniorů/absolventů. Po Career Days jsme se s několika studenty setkali v rámci individuálních pohovorů. Náročným výběrovým řízením nakonec prošla jedna kandidátka, které jsme nabídli zaměstnání. Následně jsme uspořádali AC pro další studenty a momentálně pokračujeme v jednání se 4 úspěšnými kandidáty.

Prostory Hotelu Don Giovanni
Kontaktujte nás
Adéla Ambrozková Account Manager

adela.ambrozkova@aiesec.cz +420 736 656 117